سایت رسمی هیئت فوتبال استان لرستان || Footballlorestan.ir
مشارکت آحاد جامعه فوتبال لرستا ن در پویش بزرگ کرونا تو پلاس

يكشنبه 25 خرداد 1399 10:06:50

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان لرستان ، امروز کره زمین مورد هجوم ویروس کرونا قرار گرفته،انسان ها گویی در کشتی ای نشسته و طی طریق می کنند.
همه باید دست به دست هم داده تا این بلا را ریشه کن نماییم.
دبیر کل محترم سازمان ملل متحد معتقد است جنگ جهانی سوم این بار با موجودی نامرئی به نام کرونا به مصاف همه انسان ها آمده است و همگان باید با همه ظرفیت به نبردی بی امان با این موجود به پا خیزند که برخاسته اند.ملت فداکار و فهیم ما هم در گوشه ای از این کشتی نوح به مقابله برخاسته، لیکن بر خلاف همه مردم جهان دستشان از دارو و غذا برای مقابله کاملا کوتاه است.
ما با جان و مال و عزیزانمان به پا خواسته ایم. یک سخن منطقی داریم، اجازه دهید تحریم ها برداشته و یا لااقل تعلیق شود تا ما نیز با همه ظرفیت هایمان در خدمت همه انسان ها قرار گیریم. با پیوستن به کمپین کرونا تو پلاس به نشانی: www.corona2plus.com و امضای آن به جمع ۵ میلیون امضایی بپیوندیم.
ضمناٌ با تهیه کلیپ تصویری و اعلام مشارکت در این کمپین و نشر در کانال های فضای مجازی در اطلاع رسانی عمومی می تواند بسیار مفید واقع گردد.
امید است آحاد جامعه فوتبال اعم از مدیران، پرسنل، قهرمانان، پیشکسوتان، کادر فنی،بازیکنان و هواداران تیم ها دوشادوش آحاد ملت شریف ایران گام مؤثری در این امر بردارند.
آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 5
» بازدید این هفته: 50
» بازدید این ماه: 82
» بازدید امسال: 2244
» کل بازدیدها: 55473
آخرین به روز رسانی :
يكشنبه 25 خرداد 1399 10:06:50
پیوندها
» وزارت ورزش و جوانان