سایت رسمی هیئت فوتبال استان لرستان || Footballlorestan.ir
خادمی: تعطیلی لیگ دسته دوم منطقی نیست

سه شنبه 13 خرداد 1399 08:06:00

به گزارش روابط عمومي هيات فوتبال لرستان ؛ مهرداد خادمی سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در گفتگو با خبرنگار وب سایت دی اسپورت در خصوص اینکه نظرش در مورد برگزاری یا عدم برگزاری ادامه مسابقات چیست گفت : نظر شخصی من این است که بازی ها با رعایت پروتکل های بهداشتی که از سوی ستاد مقابله با کرونا اعلام می شود برگزار شود.
 
وی در مورد اینکه گفته می شود بازی های باقی مانده با تاخیر نسبت به بازی های لیگ برتر و دسته اول آغاز خواهد شد گفت : فکر نمی کنم اجرایی کردن این موضوع کار منطقی و درستی باشد چرا که ما زمان را برای آماده سازی فصل آینده از دست می دهیم و حتی احتمال دارد بازیکنان از ترس اینکه مصدوم شده و فصل بعد را از دست بدهند نخواهند با این شرایط بازی کنند. در کل این تصمیم نمی تواند تصمیم عاقلانه ای باشد.
 
خادمی افزود : اگر قرار بر برگزاری از سرگیری مسابقات باشد باید بازی های تمام لیگ ها همزمان برگزار گردد و منطقی نیست که فقط دو رده از مسابقات را برگزار و مابقی را تعطیل کنند.
 
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد اضافه کرد : تمام مسائل مطرح شده در حد گمانه زنی است امیدوارم با از سرگیری بازی ها تیم ها شرایط صعود و موفقیت خود را در زمین فوتبال رقم بزنند.
 
خادمی بیان کرد : تیم ما جزو مدعیان است و مشکلی برای انجام بازی طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده نداریم و امیدوارم با شرایط مطلوب بتوانیم بازی ها را برگزار کنیم و در نهایت به لیگ دسته اول صعود کنیم‌.
 
خادمی در پایان گفت : از رقابت های این فصل لیگ دسته دوم فقط ۵ بازی باقی مانده که سازمان لیگ می تواند نهایتا در ۲۵ روز بازی ها را برگزار کند. امیدوارم که بازی ها برگزار شده و این گمانه زنی ها که باعث تنش می شود از بین برود و هر تیمی که مستحق است در زمین فوتبال به هدف خود دست یابد و به لیگ دسته اول صعود کند‌.
آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 2
» بازدید این هفته: 47
» بازدید این ماه: 79
» بازدید امسال: 2241
» کل بازدیدها: 55470
آخرین به روز رسانی :
يكشنبه 25 خرداد 1399 10:06:50
پیوندها
» وزارت ورزش و جوانان