سایت رسمی هیئت فوتبال استان لرستان || Footballlorestan.ir
نماینده فدراسیون فوتبال: فاز اول طرح آسیا ویژن در لرستان موفقیت آمیز بود

شنبه 20 ارديبهشت 1393 05:05:39

نماینده فدراسیون فوتبال از تصویب ونمره قبولی فاز اول طرح آسیا ویژن هیات فوتبال لرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال لرستان ، سید هادی موسوی نماینده اعزامی فدراسیون فوتبال در گفتگو با ماگفت: فاز اول طرح آسیا  ویژن که شامل ساختار و تشکیلات هیات فوتبال لرستان بود با حضور مسئولان کمیته های مختلف هیات فوتبال لرستان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان از نظر تشکیلات وبه خصوص ساختمان اداری لرستان جزءاستانهای است که با توجه به داشتن ساختمان محهز و دو طبقه در کشور بی نظیر است و امیدواریم در بحث ثبت اساسنامه تیم های لیگ برتر ویک قوتبال لرستان، تیم های پایه وفعالیت کمیته های مختلف هیات فوتبال لرستان، با توجه به مستندات ارائه شده فاز اول آسیا ویژن در لرستان به تصویب خواهد رسید.

وی دادامه داد: فاز دوم که مربوط به مسابقات و باشگاه‌ها، داوری ومربیگری است که در آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

موسوی افزود: فوتبال لرستان با توجه به پتانسیل بالا و حضور بهاروند رئیس هیات که از اعضایی هیات رئیسه فدراسیون، نیروهای تحصیل کرده، مجرب و پیشکسوتان این رشته می تواند در آینده به پایگاهی خوب در غرب کشور برای استعدادیابی تبدیل شود.

در این جلسه که فاز اول آسیا ویژن لرستان مورد بررسی قرار گرفت سعید رستمی دبیر هیات، نصرت الله نعمت الهی، مجید یاراحمدی، شمس الله خنجری، مهستی ظفریان، حشمت یاوریان، حامد بهرامی، عزیز سلیمانی نژاد، مسعود یاراحمدی، بنفشه حیدری،
و محمود داودی نژاد روسای کمیته های مختلف هیات فوتبال لرستان حضور داشتند.

در ادامه سعید رستمی دبیر هیات فوتبال لرستان با بیان اینکه خوشبختانه فاز اول با همکاری جامعه فوتبال استان اجرا شده است، اظهار امیدواری کرد تا فاز دوم نیز همانند فاز اول طبق مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شود.

طرح آسیا وِیژن ( چشم انداز توسعه فوتبال ) زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا و با هدف توسعه علمی و علمی این رشته در کشورها اجرا می شود.
آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 5
» بازدید این هفته: 28
» بازدید این ماه: 243
» بازدید امسال: 1502
» کل بازدیدها: 54731
آخرین به روز رسانی :
يكشنبه 25 خرداد 1399 10:06:50
پیوندها
» وزارت ورزش و جوانان