سایت رسمی هیئت فوتبال استان لرستان || Footballlorestan.ir
مس در خرم آباد طلا شد شکست تلخ خیبر از مس شهر بابک کرمان

جمعه 6 دي 1392 10:12:02

در این دیدار تیم کرمانی برخلاف نتایجی که کسب نموده است یک تیم پرمهره نشان دادوحضور جواد شهدایی مدافع اسبق فجر سپاسی وبرق شیرازخسرو علی یاری دروازبان جوان فصل گذشته مس رفسنجان ،میثم صادقی وعلی اصغر مرادی نشان از یک تیم پر مهره را داد ودر این دیدار سعی در کسب یک امتیاز ودر نهایت سه امتیاز بازی را داشت که به آن دست یافت.

در این بازی خیبر برخلاف بازی گذشته خود در این دیدار بازیکنان خیبر در میانه میدان نتوانستند جنگ هافبک ها را به سود خود کنند وعملا میانه میدان در اختیار تیم شیرازی بود واگر اسماعیل میرزاپور در این دیدار در دقایق 23و60در موقعیت های تک به تک در برابر علی ولی زاده ونادر خلیلی واکنش نشان نمی داد خیبر شکست سنگین تری را متحمل می شد.

 خیبر که با دو پیروزی در بازي‌هاي گذشته، در صف مدعیان قرار داشت، در نیمه‌ی نخست چند موقعیت خوب را با بی‌دقتی بازيكنانش از كف داد.

 

در دقیقه‌ی 20 خطای مسلم مدافع مس بر روی مهاجم خیبر در درون محوطه جريمه از جانب داور نادیده گرفته شد‌. جابه‌جایی توپ با رد و بدل کردن پاس‌های کوتاه و حملات پردامنه‌ی خیبر تا پشت محوطه‌ی 18 قدم کرمانی‌ها بیش‌تر ادامه نداشت‌.

خیبر در غیاب علی صدرا مهره‌ی ارزشمند و کلیدی خود، در میانه‌ی زمین حرفی برای گفتن نداشت.

با آغاز نیمه‌ی دوم بازیکنان خیبر تا حدودی از نظر روحی افت کرده و شاید عدم گل‌زنی در نیمه‌ی اول بر روی این موضوع تاثیر داشت‌. دقیقه‌ی 67 در یک ضدحمله مصطفی رحمانی مهاجم زهردار مس شهر بابک در میان سه مدافع خیبر صاحب توپ شد و با ضربه‌ای غافل‌گیر کننده دروازه ميزبان را باز کرد‌.

در ادامه، بازی احساسی خیبری‌ها با ارسال‌های مستقیم توپ با دفع مدافعین مس همراه شد و تلاش خرم‌آبادی‌ها برای رسیدن به گل بی‌ثمر بود تا اولین باخت فصل خیبر در عین ناباوری بابر تيم كه در 3 بازي گذشته يك شكست و 2 تساوي داشت رقم بخورد!

خيبر خرم‌آباد: اسماعیل میرزاپور- مسعود ویسکرمی- مسعود ستاری- فرزاد بهاری- اسماعیل رشنو(شهاب دارایی-78) مصطفی ندری- رضا شرفی- یاسر درویشی- حمید میردریکوند(پیمانبهاروند80)- مهدی سهرابیان(مسلم پروانه پور65) و فرشاد امامی- سرمربي: كاظم بهاروند مربیان:محمدرضا چگنی ،روزبه خمان ونصرت الله نعمت الهی سرپرست:ولی خسروی
آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 4
» بازدید این هفته: 27
» بازدید این ماه: 242
» بازدید امسال: 1501
» کل بازدیدها: 54730
آخرین به روز رسانی :
يكشنبه 25 خرداد 1399 10:06:50
پیوندها
» وزارت ورزش و جوانان